Kategorijos

Krepšelis  

prekė (tuščia)

Ypatingi pasiūlymai

Visi pasiūlymai

Gamintojai

Naujienlaiškis

 

 

UAB „MUZIKA VISIEMS” – oficialus YAMAHA atstovas Lietuvoje – buvo įkurtas 1991 m. Per šį laikotarpį įmonė igyjo neįkainojamos patirties prekyboje ne tik muzikos instrumentais, bet ir garso bei apšvietimo technika, jų nuoma bei remontu.

Sėkmingai vykdydami veiklą 2008 metais parduotuvė persikėlė į didesnes patalpas, kurios yra Vasario 16-osios g. 41 Šiauliuose, ir šiuo metu tai vienintelė muzikos prekių parduotuvė, galinti pasiūlyti didžiausią spektrą savo paslaugų Šiaulių krašte. Čia dirbantis profesionalus ir paslaugus kolektyvas visada padės išsirinkti Jums tinkamiausią prekę ar paslaugą.

Čia visada rasite ne tik “Yamaha” firmos produkcija, bet ir kitų, tokių kaip “Fender”, “Toca”, “Orla”, “Paiste”, “Peace”, “Shure”, “Dunlop”, “DR”, “Takstar”, “Soundsation”, “Mega”, “Koss”, “B-52”, “SoundKing”, “Behringer”, “SR technology”, “Marshall”, “Casio”, “DJ-tech”, “Squier”, “Tanglewod”, “Admira”, “Audio-technica”, “AKG”, “DB”, “Sennheiser”, “Yoga”, “Bespeco”, “DAP”, “Magma”, “D’Addario”, “Meinl”, “Laney”, “Belcat”, “Boss”, “Angel”, “Hohner”, “Eavey”, “Vandoren”, “Rico”, “Cantata”, “Athletic” firmų produkciją.

Taip pat šioje parduotuvėje organizuojamos instrumentų demonstracijos abejingų nepalieka: jų metu kiekvienas gali gerai praleisti laiką, susipažinti su instrumentų specifika, bei patys pagroti su improvizuotojų grupe.

Reikalavimas dirbti su geriausiais - štai kas mus išskiria iš kitų...

Ačiū, kad renkatės mus!

Turintys klausimų, įdėjų, norintys bendradarbiauti gali susisiekti telefonu

8-41-525295
8 652 89576

arba e.paštu info@muzikavisiems.lt

 

Esame įsikūrę Vasario 16-osios g. 41
LT-76351 Šiauliai, Lietuva

Darbo laikas: pirmadieniais-šeštadieniais 10-18 val.


Krepšelis  

prekė (tuščia)

Ypatingi pasiūlymai

Visi pasiūlymai